Top 5 filmów anime w 2022


0

Gdy zbliżamy się do końca roku 2021, wiele osób z niecierpliwością czeka na to, jakie filmy anime zostaną wydane w 2022 roku. Oto lista 5 najlepszych filmów anime, które mają zostać wydane w 2022 roku.

  1. Attack on Titan: The Movie Part 2

Attack on Titan: The Movie Part 2 ma być jednym z największych filmów anime w 2022 roku. Na podstawie popularnej mangi i serii anime o tej samej nazwie, Attack on Titan opowiada o świecie, w którym ludzie są zmuszeni do życia za murami, aby chronić się przed gigantycznymi, ludożerczymi Tytanami. Pierwszy film, Attack on Titan: The Movie Part 1, został wydany w 2015 roku i był ogromnym sukcesem. Drugi film ma być jeszcze większy i lepszy, a fani serii z niecierpliwością czekają na jego premierę.

  1. Naruto the Movie: The Last

Naruto the Movie: The Last to ostatni film z serii filmów o Naruto. Jest oparty na popularnej serii mangi i anime o tej samej nazwie, która opowiada historię młodego ninja o imieniu Naruto Uzumaki. Film rozgrywa się dwa lata po zakończeniu oryginalnej serii mangi i anime, i podąża za Naruto, gdy walczy z potężnym wrogiem znanym jako Kaguya. Oczekuje się, że film będzie wielkim sukcesem, a fani serii z niecierpliwością czekają na jego wydanie.

  1. One Piece Film Gold

One Piece Film Gold to nadchodzący film anime oparty na popularnym serialu manga i anime One Piece. Film jest osadzony w świecie One Piece i śledzi Luffy’ego i jego przyjaciół, gdy próbują ukraść największy skarb świata. Oczekuje się, że One Piece Film Gold będzie ogromnym sukcesem, a fani serii z niecierpliwością czekają na jego wydanie.

  1. Boruto: Naruto the Movie

Boruto: Naruto the Movie to nadchodzący film anime oparty na popularnym serialu manga i anime Naruto. Film jest ustawiony dwa lata po zakończeniu oryginalnej serii mangi i anime, i podąża za Boruto Uzumaki, synem Naruto Uzumaki. Oczekuje się, że Boruto: Naruto the Movie będzie ogromnym sukcesem, a fani serii niecierpliwie czekają na jego wydanie.

  1. Hunter x Hunter: The Last Mission

Hunter x Hunter: The Last Mission to nadchodzący film anime oparty na popularnej serii mangi i anime Hunter x Hunter. Film jest osadzony dwa lata po zakończeniu oryginalnej serii mangi i anime, i podąża za Gonem i jego przyjaciółmi, gdy próbują powstrzymać potężnego wroga znanego jako Neferpitou. Hunter x Hunter: The Last Mission ma być ogromnym sukcesem, a fani serii niecierpliwie czekają na jego premierę.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.