Recenzja mangi Psyren – lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów anime!


0

Jeśli jesteś fanem anime, to musisz przeczytać Psyren! W tym wpisie przedstawię Ci krótki przegląd historii i moje przemyślenia na jej temat.

Psyren śledzi historię Agehy Yoshiny, uczennicy szkoły średniej, która zostaje przeniesiona do niebezpiecznego świata znanego jako Psyren. W tym świecie ludzie o specjalnych zdolnościach zwanych “PSI” walczą ze sobą, aby przetrwać. Ageha próbuje znaleźć drogę powrotną do domu, odkrywa też tajemnice tego świata i jego związek z jego własnym.

Absolutnie pokochałam Psyren! Historia jest naprawdę wyjątkowa i wciągająca, a wszyscy bohaterowie są sympatyczni. Sztuka jest również naprawdę dobrze zrobiona. Jeśli jesteś fanem mangi shounen, to myślę, że na pewno spodoba ci się ta pozycja.

Jedną z rzeczy, które najbardziej podobały mi się w Psyren jest to, że nie boi się podejmować ryzyka. Jest kilka naprawdę szokujących momentów w tej historii, które pozostawią cię bez tchu. To zdecydowanie nie jest twoja typowa manga shounen i myślę, że to właśnie czyni ją tak wspaniałą. Jeśli szukasz czegoś innego, to gorąco polecam wypróbowanie Psyren.

Jeśli jesteś fanem anime, to musisz przeczytać Psyren! To świetna manga z unikalną historią, sympatycznymi postaciami i wspaniałą grafiką. Zdecydowanie sprawdź ją, jeśli szukasz czegoś innego do czytania. Dzięki za przeczytanie!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.