Recenzja mangi “I Am a Hero”


0

I Am a Hero to manga, o której ostatnio zrobiło się głośno, i nie bez powodu. Jest to świetna historia z niesamowitymi dziełami sztuki. Jeśli jesteś fanem anime, to jest to zdecydowanie manga, którą musisz sprawdzić.

Historia podąża za Hideo, codziennym Joe, który pracuje w sklepie z mangą. Ma 30 lat, mieszka sam i nie ma żadnych przyjaciół. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Sarę, dziewczynę zarażoną wirusem ZQN. Wirus zmienia ludzi w zombie, a gdy Hideo próbuje pomóc Sarze, sam zostaje ugryziony. Jednak zamiast od razu zamienić się w zombie, Hideo wydaje się być odporny na wirusa. Teraz musi znaleźć sposób na przetrwanie w świecie pełnym zombie, jednocześnie próbując znaleźć lekarstwo na wirusa.

Grafika w I Am a Hero jest naprawdę najwyższej klasy. Jest bardzo szczegółowa i naprawdę wyskakuje z kartki. Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki rysowane są zombie. Wyglądają naprawdę przerażająco i strasznie, co jest idealne dla tonu opowieści.

I Am a Hero to doskonała manga, której nie powinien przegapić żaden fan anime. Historia jest trzymająca w napięciu, a grafika jest niesamowita. Jeśli szukasz historii o zombie, która nie jest podobna do niczego, co do tej pory czytałeś, to gorąco polecam sięgnięcie po I Am a Hero.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.