Recenzja anime “Fullmetal Alchemist”


0

“Fullmetal Alchemist” to popularne anime, które było emitowane na początku lat 2000. Historia następuje dwóch braci, Edward i Alphonse Elric, którzy próbują znaleźć sposób, aby przywrócić ich matkę do życia. Po drodze odkrywają moc alchemii i muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. Oto moja recenzja tego klasycznego anime.

Jeśli jesteś fanem anime, to są szanse, że słyszałeś o “Fullmetal Alchemist”. To klasyczne anime emitowane na początku lat 2000 i śledzi historię dwóch braci, Edwarda i Alphonse’a Elric, którzy próbują znaleźć sposób na przywrócenie do życia ich matki.

Pierwszą rzeczą, którą kocham w tym anime są postacie. Edward i Alphonse są niesamowicie sympatycznymi i wiarygodnymi postaciami. Popełniają błędy, ale też uczą się na nich. Obsada jest również bardzo silna, a każda z postaci wnosi coś unikalnego.

Drugą rzeczą, którą kocham w “Fullmetal Alchemist” jest historia. Jest niesamowicie dobrze napisana i wciągająca. Były momenty, kiedy byłam na krawędzi mojego siedzenia, z niecierpliwością czekając na to, co się stanie dalej. Historia porusza również kilka głębokich tematów, takich jak strata i żal.

Ogólnie rzecz biorąc, absolutnie kochałam “Fullmetal Alchemist”. Jest to jedno z moich ulubionych anime wszech czasów. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, gorąco polecam to zrobić. Nie będziecie zawiedzeni!

Czy widziałeś “Fullmetal Alchemist”? Co o nim sądzicie? Daj mi znać w komentarzach poniżej!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.