Naruto Shippuden – Recenzja Anime


0

Minęło trochę czasu, odkąd ostatnio napisałem recenzję anime, i pomyślałem, co lepsze anime, aby rozpocząć z niż każdy ulubiony ninja w treningu, Naruto! Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z anime, Naruto Shippuden jest serią sequeli Naruto. Oryginalna seria opisywała podróż Naruto, który dążył do zostania Hokage, najsilniejszym ninja w swojej wiosce. W Shippuden, Naruto jest znacznie starszy (15 lat, aby być dokładne) i jest teraz szkolenie pod Jiraiya, aby przygotować się do nieuniknionej wojny, która nadchodzi.

Jako ktoś, kto dorastał oglądając oryginalną serię, muszę powiedzieć, że absolutnie kocham Shippuden. Jedną z rzeczy, które najbardziej w nim cenię jest fakt, że nie stroni od poruszania bardziej dojrzałych tematów. W szczególności, wątek z udziałem Sasuke i Orochimaru zagłębia się w mrok, który może istnieć w każdym z nas. To niesamowicie dobrze zrobiony arc, który naprawdę pomaga wypełnić postacie i uczynić je bardziej trójwymiarowymi.

Oczywiście, żadna recenzja Naruto Shippuden nie byłaby kompletna bez wspomnienia o imponujących scenach walki. Podczas gdy oryginalna seria nie ustępowała pod tym względem, Shippuden podnosi poprzeczkę o kilka stopni. Bitwy są większe, gorsze i bardziej intensywne niż kiedykolwiek wcześniej, a oglądanie naszych bohaterów walczących z pozornie niepokonanymi przeciwnościami nigdy się nie znudzi.

Jeśli szukasz świetnego anime do obejrzenia, gorąco polecam sprawdzenie Naruto Shippuden. Ma wszystko czego mógłbyś chcieć: interesujące postacie, niesamowite sceny walki i wciągającą historię. Zaufaj mi, nie będziesz zawiedziony!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.