Moje przemyślenia o anime “Fruits Basket: Final”


0

Właśnie skończyłam oglądać finałowy sezon Fruits Basket i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał! Dla tych z was, którzy nie wiedzą, Fruits Basket jest anime o dziewczynie o imieniu Tohru Honda, który kończy się mieszka z rodziną Sohma po śmierci babci. Rodzina Sohma ma klątwę, gdzie zamieniają się w zwierzęta z chińskiego zodiaku, gdy są przytulane przez kogoś z płci przeciwnej. Tohru kończy się pomaga im złamać klątwę, a po drodze, ona zakochuje się w jednym z członków zodiaku, Yuki Sohma.

Ostatni sezon Fruits Basket podnosi się po ślubie Tohru i Yuki, i widzimy je dostosowując się do życia małżeńskiego. Widzimy również Tohru nadal pomagać jej przyjaciół przełamać klątwę, a w procesie, dowiaduje się więcej o sobie i co chce od życia. Show kończy się rozgrzewającym serce finałem, który pozostawił mnie z poczuciem satysfakcji z tego, jak wszystko się skończyło.

Jeśli jesteś fanem anime i nie widziałeś jeszcze Fruits Basket, gorąco polecam. To piękne show z wspaniałymi postaciami i emocjonalnym rollercoasterem fabuły. Jeśli już go obejrzałeś, to jestem pewna, że jesteś tak samo podekscytowany jak ja na premierę ostatniego sezonu!

Ogólnie rzecz biorąc, absolutnie kochałam “Fruits Basket: The Final.” To był odpowiedni koniec niesamowitego serialu i jestem tak szczęśliwy, że mogłem go doświadczyć. Jeśli jesteś fanem anime i nie widziałeś jeszcze “Fruits Basket”, gorąco polecam. Nie zawiedziecie się!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.