“Mob Psycho 100” to anime, które trzeba obejrzeć


0

Przyznam, że trochę wahałem się, czy zacząć oglądać “Mob Psycho 100”. Widziałem zwiastuny i nie byłem pewien, czy to mój rodzaj show. Ale cieszę się, że się zdecydowałem, bo “Mob Psycho 100” to jedno z najlepszych anime jakie widziałem od dłuższego czasu. Jeśli jesteście na bakier z oglądaniem, pozwólcie, że was przekonam.

O czym jest “Mob Psycho 100”
“Mob Psycho 100” to historia Shigeo Kageyamy, aka Mob, chłopca z ósmej klasy, posiadającego psychiczne moce. Mob desperacko próbuje się dopasować i prowadzić normalne życie, ale jego zdolności ciągle mu przeszkadzają. Ciągle przychodzą do niego ludzie, którzy chcą wykorzystać jego moce, a on nie jest zainteresowany takim życiem. Dołącza więc do mało prawdopodobnej grupy – grupy fałszywych parapsychologów prowadzonych przez oszusta Reigena Aratakę – aby utrzymać swoje zdolności w tajemnicy.

Ale sprawy nigdy nie są takie proste. W miarę jak moce Moba stają się coraz silniejsze, przyciąga on uwagę organizacji, które chcą go wykorzystać do własnych celów. W tym samym czasie Mob zaczyna darzyć uczuciem swoją koleżankę z klasy, Tsubomi Takane. W miarę jak Mob próbuje poruszać się w tej sieci oszustw i niebezpieczeństw, dowiaduje się więcej o sobie, swoich mocach i o tym, co to znaczy być człowiekiem.

Dlaczego powinieneś obejrzeć “Mob Psycho 100”
Poza tym, że jest to dobrze napisana i ekscytująca historia, “Mob Psycho 100” jest również wizualnie oszałamiający. Animacja jest niepodobna do niczego, co kiedykolwiek widziałem, i doskonale uzupełnia ton serialu. Wszystkie postacie są wyjątkowe i interesujące, a aktorstwo głosowe jest na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz anime, które jest zabawne, chwytające za serce, pełne akcji i po prostu inne, to “Mob Psycho 100” jest zdecydowanie dla ciebie.

No i proszę! “Mob Psycho 100” to obowiązkowe anime, które z pewnością spodoba się widzom w każdym wieku. Jeśli szukasz czegoś innego niż zwykle, to jest to zdecydowanie serial dla ciebie. Na co więc czekasz? Wyjdź i obejrzyj “Mob Psycho 100”! Na pewno nie będziecie żałować.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.