Handyman Saitō in Another World Anime


0

W świecie anime istnieją różnego rodzaju postacie o najróżniejszych zdolnościach. Niektórzy są w stanie latać, niektórzy mają super siłę, a niektórzy mogą strzelać ogniem z ich oczu. Ale co z postacią posiadającą umiejętność naprawiania wszystkiego i wszystkich? Takie jest założenie anime Handyman Saitō in Another World.

Saitō jest przeciętnym rzemieślnikiem; jest naprawiaczem cholewek, który może zrobić wszystko. Pewnego dnia, podczas pracy nad zadaniem, nagle znajduje się w innym świecie. Na początku jest przerażony i zdezorientowany, ale szybko zdaje sobie sprawę, że jego umiejętności są bardzo potrzebne w tym nowym świecie. Zaczyna wykorzystywać swoje zdolności, aby pomóc potrzebującym i szybko staje się znany jako “Podręczny z innego świata”.

Saitō jest uroczym bohaterem, który zawsze chętnie pomaga innym, bez względu na to, jakie jest zadanie. Jest zawsze pogodny, nawet w obliczu niebezpieczeństwa. Jego hasło przewodnie to “Nie ma problemu!”, niezależnie od tego, jak duży lub mały może być problem. Jest również trochę zakochany w swojej współpracownicy, Michiko, co zapewnia kilka słodkich momentów w całej serii.

Większość odcinków obraca się wokół Saitō pomaga komuś z problemem, że nie są w stanie naprawić siebie. Czy to naprawa zepsutych drzwi, czy budowanie całej kuchni od podstaw, Saitō jest zawsze gotowy do zadania. Są też odcinki, które koncentrują się na historii Saitō i na tym, jak stał się rzemieślnikiem, którym jest dzisiaj.

Jeśli szukasz dobrego anime z sympatycznym bohaterem, to Handyman Saitō in Another World jest zdecydowanie warte sprawdzenia. Będziesz kibicował Saitō, gdy będzie wykorzystywał swoje umiejętności, by pomagać innym, a jego pozytywne nastawienie i powiedzonko oczarują cię. Na co czekasz? Oglądajcie!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.