“Fullmetal Alchemist: Brotherhood” Recenzja anime


0

Jeśli szukasz świetnego anime do obejrzenia, nie możesz się pomylić z “Fullmetal Alchemist: Brotherhood“. Ten serial ma wszystko: ciekawe postacie, wciągającą historię i niesamowite sceny akcji.

Fabuła anime “Fullmetal Alchemist: Brotherhood” kręci się wokół dwóch braci, Edwarda i Alphonse’a Elriców. Kiedy byli młodzi, ich matka zmarła na skutek choroby. Zdesperowani, aby ją przywrócić, chłopcy próbowali użyć alchemii, aby ją wskrzesić. Jednak próba nie powiodła się, kosztując Edwarda prawą rękę i nogę, a Alphonse’a całe ciało. Edward był w stanie związać duszę brata do zbroi za pomocą alchemii, ale cena była wysoka. Teraz dwaj bracia są na poszukiwania legendarnego kamienia filozoficznego, aby mogli przywrócić swoje ciała do normalności.

Po drodze bracia spotykają nowych przyjaciół i sojuszników, a także śmiertelnych wrogów. Postacie są jednym z najważniejszych elementów tego anime; każda z nich jest wyjątkowa i dobrze rozwinięta. Każdy z nich jest wyjątkowy i dobrze rozwinięty. Naprawdę zaczynasz się o nich troszczyć, obserwując jak przechodzą przez swoje próby i trudności.

Sceny akcji w “Fullmetal Alchemist: Brotherhood” są jednymi z najlepszych, jakie kiedykolwiek zobaczysz w anime. Bitwy są intensywne i ekscytujące, z odpowiednią ilością komizmu. Będziesz na krawędzi swojego siedzenia, próbując dowiedzieć się, jak nasi bohaterowie wyjdą z każdej lepkiej sytuacji, w której się znajdą.

Jeśli jesteś fanem anime, to musisz obejrzeć “Fullmetal Alchemist: Brotherhood”. Jest to jeden z najlepszych seriali tam, ze wspaniałymi postaciami, wciągającą historią i niezapomnianymi scenami akcji.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.