Dragon Ball Super: Super Hero – Recenzja anime


0

Dragon Ball Super: Super Hero to najnowszy film z franczyzy anime Dragon Ball. Film śledzi historię Goku i Vegety, jak oni współpracować, aby wziąć na potężnego nowego wroga. Chociaż film nie jest pozbawiony wad, ogólnie jest to przyjemny dodatek do serii Dragon Ball.

Historia anime Dragon Ball Super: Super Hero rozpoczyna się po wydarzeniach z serii anime Dragon Ball Super. Po pokonaniu złego czarownika Moro, Goku i Vegeta wrócili do swojego zwykłego życia. Jednak wkrótce są one wezwane do działania po raz kolejny, gdy potężny nowy wróg pojawia. Wróg ten, nazwany Planet-Eater Moro, posiada zdolność do absorbowania energii żywych istot. Towarzyszy mu również grupa potężnych wojowników znanych jako Z-Fighters.

Goku i Vegeta muszą połączyć siły, aby zająć się tym nowym zagrożeniem. Jednak są one wyrównane i nie są w stanie go pokonać. Z pomocą swoich przyjaciół i sojuszników są w stanie znaleźć sposób na pokonanie Moro i uratowanie planety po raz kolejny.

Ogólnie rzecz biorąc, anime Dragon Ball Super: Super Hero to przyjemny film. Historia jest ekscytująca i ma dobre tempo. Sceny akcji są dobrze animowane i zapewniają mnóstwo wartości rozrywkowej. Jednak są pewne wady, które powstrzymują film przed byciem świetnym. Przede wszystkim, filmowi brakuje oryginalności. Mocno zapożycza z poprzednich filmów o Dragon Ballu i tak naprawdę nie wnosi nic nowego. Dodatkowo, niektóre postacie (szczególnie Frieza) czują się w tym filmie nie na miejscu. Niemniej jednak, jeśli jesteś fanem Dragon Ball, to prawdopodobnie będziesz cieszyć się tym najnowszym wejściem we franczyzie.

Dragon Ball Super: Super Hero to zabawny, ale wadliwy wpis w franczyzie Dragon Ball. Podczas gdy brakuje mu oryginalności, nadrabia to ekscytującymi scenami akcji i sympatycznymi postaciami. Jeśli jesteś fanem Dragon Ball, to prawdopodobnie spodoba ci się ten film pomimo jego wad.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.