Darwin’s Game – Nowe anime warte obejrzenia


0

Przy tak wielu nowych programach anime wychodzących co sezon, może być trudno wiedzieć, które z nich są warte oglądania. Jeśli szukasz nowego serialu do dodania do swojej listy, Darwin’s Game jest świetną opcją. To szybki thriller z ciekawymi postaciami i intrygującą fabułą. Oto krótki przegląd serialu, który pomoże Ci zdecydować, czy jest wart Twojego czasu.

Darwin’s Game opowiada historię Kaname Sudou, ucznia szkoły średniej, który zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę znaną jako “Darwin’s Game”. W grze gracze używają swoich smartfonów, aby walczyć ze sobą w wirtualnej rzeczywistości. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w wysokości 100 milionów jenów, ale stawka jest znacznie wyższa; jeśli przegrasz, zginiesz w prawdziwym życiu. Kaname szybko znajduje się ponad stan i musi wykorzystać cały swój spryt i siłę, by przetrwać.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że Gra Darwina jest tak fascynująca, jest sposób, w jaki bada związek między technologią a ludzką naturą. Co mówi o naszym człowieczeństwie świat, w którym ludzie mogą tak łatwo wykorzystywać technologię do krzywdzenia się nawzajem? Program nie stroni od zadawania trudnych pytań, co sprawia, że jest jeszcze bardziej wciągający.

Jeśli szukasz nowego serialu anime do obejrzenia, Darwin’s Game jest zdecydowanie warte sprawdzenia. Jest porywające, prowokujące do myślenia i dobrze animowane. Z tak intrygującym założeniem i złożonymi postaciami, łatwo jest wciągnąć się w ten mroczny i niebezpieczny świat.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.