Bliższe spojrzenie na anime Jujutsu Kaisen 0: The Movie


0

W świecie anime niewiele jest franczyz, które w ostatnich latach cieszyły się tak dużym powodzeniem jak anime Jujutsu Kaisen. Historia grupy młodych studentów, którzy używają swoich potężnych zaklęć jujutsu do walki z istotami z innego świata, znanymi jako “klątwy”, urzekła fanów na całym świecie, a popularność serii nie wykazuje oznak spowolnienia w najbliższym czasie.

Jedną z najbardziej oczekiwanych odsłon serii anime Jujutsu Kaisen jest Jujutsu Kaisen 0: The Movie, czyli prequel opowiadający o tym, jak powstał główny bohater Sukuna. Film został wydany w Japonii 16 października 2020 roku i otrzyma szeroką premierę w 2021 roku.

Jujutsu Kaisen 0: The Movie to prequel anime, który opowiada o tym, jak powstał główny bohater Sukuna. Film został wydany w Japonii 16 października 2020 roku i będzie miał szeroką premierę w 2021 roku.

Film podąża za Sukuna, przeklętym duchem, który był kiedyś człowiekiem, ale teraz jest pustą skorupą swojego dawnego ja. Kiedy go poznajemy, jest pod kontrolą innego przeklętego ducha o imieniu Ryomen Sukuna. Ryomen zleca Sukunie pożeranie jak największej ilości ludzkich dusz, aby zwiększyć swoją moc.

Sukuna nie jest uprzejmy do bycia kontrolowanym, jednak, a on ostatecznie wyrwać się z Ryomen chwyt. Następnie wyrusza na własną rękę, aby pożreć jak najwięcej ludzkich dusz. Po drodze spotyka Megumi Fushiguro, młodą czarodziejkę jujutsu, która również jest na tropie pożerania ludzkich dusz. Dwójka w końcu rozwija przyjacielską rywalizację, a ich walki ze sobą są jednymi z najważniejszych punktów filmu.

Jujutsu Kaisen 0: The Movie to ekscytujący dodatek do serii Jujutsu Kaisen, którego fani nie będą chcieli przegapić. Film jest pełen pełnych akcji bitew i intensywnych momentów, które utrzymają widzów na krawędzi ich siedzeń od początku do końca. Jeśli szukasz filmu Anime, który z pewnością Cię rozbawi, nie szukaj dalej niż JujutsuKaisen 0: The Movie!

JujutsuKaisen 0: The Movie to ekscytujący dodatek do franczyzy JujutsuKaisen, którego fani nie będą chcieli przegapić. Jest pełen pełnych akcji bitew i intensywnych momentów, które utrzymają widzów na krawędzi ich siedzeń od początku do końca. Jeśli szukasz filmu anime, który z pewnością cię rozbawi, nie szukaj dalej niż JujutsuKaisen 0: The Movie!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.