“Ansatsu Kyoushitsu” – Must-Read Manga dla fanów anime!


0

Jeśli jesteś fanem anime, to prawdopodobnie słyszałeś o “Ansatsu Kyoushitsu” (lub “Assassination Classroom”). Jest to jedna z najbardziej popularnych mang i nie bez powodu! Historia jest unikalna i interesująca, postacie są miłe i wiarygodne, a grafika jest po prostu niesamowita. Krótko mówiąc, jest to manga, którą zdecydowanie trzeba sprawdzić!

Historia

Akcja “Ansatsu Kyoushitsu” rozgrywa się w liceum, w którym uczniowie mają za zadanie zabić swojego nauczyciela – obcą ośmiornicę z super mocami – zanim zniszczy on świat. Brzmi dość szalenie, prawda? Ale uwierzcie mi, to świetna zabawa! Historia jest pełna zwrotów akcji, które utrzymają cię w napięciu do samego końca.

Postacie
Jedną z najlepszych rzeczy w “Ansatsu Kyoushitsu” jest obsada postaci. Jest tu szeroki wachlarz osobowości, z których wszystkie są niezwykle wiarygodne i dające się lubić. Będziesz kibicował im, gdy będą próbowali pokonać swojego nauczyciela i z niecierpliwością będziesz czekał na to, co wydarzy się dalej w ich życiu.

Grafika
Jak już wspomniałem, grafika w “Ansatsu Kyoushitsu” jest po prostu niesamowita. Jest unikalna i stylowa, i naprawdę ożywia tę historię. Zaufaj mi, nie będziesz w stanie odłożyć tej mangi, gdy zaczniesz ją czytać!

Jeśli jesteś fanem anime, który jeszcze nie przeczytał “Ansatsu Kyoushitsu”, to gorąco polecam zrobić to jak najszybciej. Jest to niesamowita manga z unikalną historią, sympatycznymi postaciami i oszałamiającą grafiką. Nie będziecie żałować, że ją przeczytaliście!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.