Anime Clannad: After Story – Rozgrzewająca opowieść o miłości i rodzinie


0

Clannad: After Story to 24 odcinkowy serial anime, który został wyemitowany w 2008 roku. Seria jest sequelem 2007 serii anime Clannad, i śledzi historię Tomoya Okazaki, uczeń liceum, który zakochuje się w Nagisa Furukawa, dziewczyna, która próbuje zrestartować jej szkolny klub dramatyczny.

Pierwsza połowa After Story skupia się na relacji Tomoyi i Nagisy, jak radzą sobie z wzlotami i upadkami młodej miłości. Druga połowa serii skupia się na ich życiu rodzinnym, kiedy to biorą ślub i mają dziecko. Podczas gdy pierwsza połowa serii jest dobra, druga jest wybitna i to ona sprawia, że After Story naprawdę błyszczy.

Historia i postacie
Historia w Clannad: After Story jest niesamowicie dobrze napisana i sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i czuć wszystkie rodzaje emocji pomiędzy. Postacie są również bardzo dobrze rozwinięte i z czasem pokochasz je tak samo jak one siebie nawzajem.

Program wykonuje doskonałą pracę, badając tematy miłości, rodziny i dorastania, i obsługuje wszystkie te tematy z szacunkiem i troską. Jeśli szukasz serialu anime, który poruszy twoje serce, to Clannad: After Story jest zdecydowanie warte sprawdzenia.

Animacja i ścieżka dźwiękowa
Animacja w Clannad: After Story jest wspaniała, a ścieżka dźwiękowa jest absolutnie piękna. Aktorstwo głosowe jest również najwyższej klasy, a angielski dubbing jest bardzo dobrze zrobiony.

Podsumowując, Clannad: After Story to znakomita seria anime, która opowiada chwytającą za serce opowieść o miłości i rodzinie. Historia jest niesamowicie dobrze napisana, bohaterowie są sympatyczni i wiarygodni, a animacja/ścieżka dźwiękowa są niesamowite. Jeśli jeszcze nie widziałeś tej serii, gorąco polecam ją sprawdzić.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.