World’s End Harem – Recenzja Anime


0

Uwaga wszyscy fani anime! Jeśli masz ochotę na haremowe anime z odrobiną twistu, to musisz sprawdzić World’s End Harem. W tym anime, nasz bohater budzi się, aby znaleźć się w post-apokaliptycznym świecie, gdzie jest jedynym człowiekiem w lewo. Wkrótce odkrywa, że ma moc, aby każda kobieta zakochała się w nim, i tak zaczyna się jego harem pięknych kobiet! Ale w tym anime jest coś więcej niż tylko ładne dziewczyny – historia jest naprawdę dobrze zrobiona i bardzo wciągająca. Jeśli szukacie czegoś nowego do obejrzenia, gorąco polecam wypróbowanie World’s End Harem.

Co mi się podobało
Muszę przyznać, że byłem naprawdę mile zaskoczony przez World’s End Harem. Spodziewałem się kolejnego anime o haremach, ale byłem zaskoczony tym, jak dobra była historia. Była naprawdę dobrze napisana i bardzo wciągająca. Bardzo podobał mi się również styl graficzny – był bardzo unikalny i naprawdę dodał do ogólnego klimatu anime. Wszyscy bohaterowie byli sympatyczni i dobrze rozwinięci, a ja bardzo się o nich troszczyłam. Szczerze mówiąc, nie było w tym anime nic, co by mi się nie podobało!

Co można by poprawić
Jeśli miałbym coś zarzucić, to powiedziałbym, że zakończenie było trochę pospieszne. Wydawało mi się, że można było bardziej rozwinąć niektóre z relacji między postaciami. Dodatkowo, podczas gdy podobał mi się styl graficzny, było kilka części, które wyglądały na trochę tanie lub niedokończone. Są to jednak drobne zarzuty w tym skądinąd świetnym anime.

Ogólnie rzecz biorąc, absolutnie kochałem World’s End Harem. Miała wciągającą historię z dobrze rozwiniętymi postaciami, a unikalny styl sztuki naprawdę dodał do ogólnego doświadczenia. Jeśli szukasz czegoś nowego do obejrzenia, gorąco polecam wypróbowanie tego anime. Nie będziecie zawiedzeni!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.