Top 5 fantasy anime


0

Istnieje wiele różnych rodzajów anime, ale jednymi z najbardziej popularnych są anime fantasy. Te anime często mają magię i inność świata jako główną część historii. Mogą być bardzo ekscytujące i przyjemne do oglądania, i mogą zabrać cię w niesamowitą podróż. Oto pięć najlepszych anime fantasy, które powinieneś sprawdzić.

Attack on Titan

Attack on Titan jest jednym z najbardziej popularnych anime fantasy tam. Opowiada o świecie, w którym gigantyczne Tytany zniszczyły większość ludzkości, a ci, którzy pozostali, muszą walczyć o przetrwanie. To anime jest pełne akcji i napięcia, i utrzyma cię na krawędzi twojego siedzenia przez cały czas. Jeśli szukasz porywającego anime fantasy do obejrzenia, Attack on Titan jest zdecydowanie wart sprawdzenia.

Naruto

Naruto to kolejne popularne anime fantasy, które zdecydowanie warto obejrzeć. Opowiada historię młodego ninja, który jest zdeterminowany, aby stać się najsilniejszą osobą na świecie. Anime jest pełne emocji i przygód, i zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Jeśli szukasz przyjemnego fantasy anime do oglądania, Naruto jest świetną opcją.

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist to kolejne popularne anime fantasy, które zdecydowanie warto obejrzeć. Opowiada historię dwóch braci, którzy wyruszają na poszukiwanie kamienia filozoficznego, aby przywrócić swoje ciała po tragicznym wypadku. Anime jest pełne akcji i przygód, i z pewnością zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Jeśli szukasz przyjemnego fantasy anime do oglądania, Fullmetal Alchemist jest świetną opcją.

One Piece

One Piece to popularne anime, które opowiada historię młodego człowieka o imieniu Monkey D. Luffy, który wyrusza w podróż, aby zostać Królem Piratów. Anime jest pełne akcji i przygód, i zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Jeśli szukasz przyjemnego fantasy anime do oglądania, One Piece jest świetną opcją.

Fairy Tail

Fairy Tail to popularne anime, które opowiada o grupie przyjaciół, którzy są czarodziejami. To anime jest pełne akcji i przygód, i zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Jeśli szukasz przyjemnego fantasy anime do oglądania, Fairy Tail jest świetną opcją.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.