Recenzja anime Tomodachi Game (トモダチゲーム)


0

Jestem wielką fanką anime, a jednym z moich obecnie ulubionych seriali jest Tomodachi Game (トモダチゲーム), znane również jako Friendship Game. Jest to mroczna komedia o grupie przyjaciół, którzy zostają wciągnięci w śmiertelną grę zdrady i backstabbingu. Jeśli jesteś fanem anime, gorąco polecam sprawdzić!

Co kocham w Tomodachi Game
Jest wiele powodów do radości w Tomodachi Game. Po pierwsze i najważniejsze, jest po prostu naprawdę zabawne. Program jest wypełniony czarnym humorem, a wszystkie postacie są niesamowicie dowcipne. Uwielbiam też styl artystyczny i ścieżkę dźwiękową. I oczywiście, zawsze miło jest zobaczyć serial, w którym występują silne postacie kobiece (TM).

Co mogłoby być lepsze
To powiedziawszy, jest kilka rzeczy, które moim zdaniem można by poprawić. Po pierwsze, program jest dość powolne tempo. Zajęło mi kilka odcinków, aby naprawdę dostać się do niego. Dodatkowo, są momenty, w których humor nie jest dla mnie wystarczający. Wreszcie, zakończenie było trochę zbyt otwarte jak na mój gust.

Podsumowując, uważam, że Tomodachi Game jest zdecydowanie warte obejrzenia. Jest zabawny, stylowy i inteligentny. Jeśli szukasz nowego anime do obejrzenia, zdecydowanie polecam spróbować!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.