One Piece – Recenzja Anime


0

One Piece to długo działający serial anime, który opowiada historię Monkey D. Luffy i jego ragtag załogi piratów, jak żeglować po morzach w poszukiwaniu ostatecznego skarbu, legendarny “One Piece”. Pokaz jest pełen akcji, zabawny i pełen serca, co czyni go jednym z najpopularniejszych seriali anime wszech czasów. Jeśli myślisz o oglądaniu One Piece, oto co musisz wiedzieć.

One Piece jest na antenie od 1999 roku i obecnie zbliża się do 900 odcinków, więc jest to zdecydowanie zobowiązanie! Jednak dzięki serialowej naturze serialu, łatwo jest odebrać i zacząć oglądać w dowolnym momencie. Istnieje również kilkanaście filmów i specjalności, które są samodzielnymi historiami, które można cieszyć się bez wcześniejszej znajomości serialu.

One Piece jest klasyfikowany jako TV-14, co oznacza, że jest odpowiedni dla osób w wieku 14 lat i starszych. Program zawiera trochę przemocy i łagodnego języka. Jeśli szukasz serii anime z bardziej dojrzałą oceną, One Piece prawdopodobnie nie jest dla ciebie.

Jakość dubbingu w angielskiej wersji One Piece jest bardzo dobra, chociaż jest kilka tandetnych momentów. Oryginalny japoński voice acting jest jednak doskonały, więc jeśli wolisz oglądać po japońsku z napisami, to jest to zdecydowanie opcja.

Jeśli szukasz zabawnej, pełnej akcji serii anime do oglądania, One Piece to świetny wybór. Z ponad 900 odcinkami i licząc, jest mnóstwo treści, aby utrzymać cię zajęty, a dzięki jego seryjnej naturze, to jest łatwe do skoku w dowolnym punkcie. Ostrzegamy, że serial ma kategorię TV-14 i zawiera przemoc oraz łagodny język!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.