Najlepsze anime z gatunku isekai


0

“Re:ZERO -Starting Life in Another World-“
“Re:ZERO -Starting Life in Another World-” to popularne anime isekai, które zostało wyemitowane w 2016 roku. Anime śledzi historię Subaru Natsuki, ucznia szkoły średniej, który zostaje przetransportowany do innego świata. W tym nowym świecie Subaru szybko odkrywa, że ma zdolność resetowania czasu, którą wykorzystuje, aby spróbować uratować życie młodej kobiety o imieniu Emilia.

“Sword Art Online”
“Sword Art Online” to popularne isekai anime, które było emitowane od 2012 do 2014 roku. Anime śledzi historię Kazuto Kirigayi, ucznia szkoły średniej, który zostaje przetransportowany do świata wirtualnej rzeczywistości o nazwie Sword Art Online. W tym nowym świecie gracze nie są w stanie się wylogować i muszą pokonać ostatecznego bossa gry, aby uciec.

“Overlord”
“Overlord” to popularne anime isekai, które było emitowane od 2015 do 2018 roku. Anime śledzi historię Momongi, potężnego czarodzieja, który zostaje przetransportowany do świata wirtualnej rzeczywistości o nazwie Yggdrasil. W tym nowym świecie, Momonga staje się władcą złej gildii znanej jako Ainz Ooal Gown.

“Log Horizon”
“Log Horizon” to popularne anime isekai, które było emitowane od 2013 do 2014 roku. Anime śledzi historię Shiroe, gracza, który zostaje przetransportowany do świata wirtualnej rzeczywistości Elder Tale. W tym nowym świecie, Shiroe musi pomóc swoim kolegom graczom znaleźć sposób na powrót do domu, jednocześnie starając się zapobiec wrogim NPC gry.

“No Game No Life”
“No Game No Life” to popularne isekai anime, które wyemitowano w 2014 roku. Anime śledzi historię Sory i Shiro, dwóch przybranych rodzeństw, które zostają przetransportowane do wirtualnego świata, w którym królują gry. W tym nowym świecie rodzeństwo musi współpracować, aby pokonać wszystkich innych graczy, aby stać się jego władcami.

“Death March to the Parallel World Rhapsody”
“Death March to the Parallel World Rhapsody” to popularne anime isekai, które zostało wyemitowane w 2018 roku. Anime śledzi historię Suzuki Ichirou, programisty, który zostaje przetransportowany do świata fantasy podczas pracy nad aktualizacją dla gry jego firmy. W tym nowym świecie Suzuki szybko odkrywa, że został reinkarnowany jako elf i musi teraz znaleźć drogę powrotną do domu, jednocześnie mając do czynienia z różnymi niebezpiecznymi stworzeniami i ludźmi


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.