Najlepsze 10 anime 2021 r.


0

Te anime mogą nie być tak popularne, jak niektóre z głównych programów, ale nadal oferują wspaniałe doświadczenie z dużą ilością emocji, dramatu, a nawet komedii. Więc jeśli szukasz czegoś nowego do oglądania, sprawdź te 10 niedocenianych anime!

Istnieje wiele wspaniałych programów anime tam, ale czasami może być trudno znaleźć ukryte klejnoty. Dlatego dziś przedstawimy wam 10 niedocenianych anime, które musicie obejrzeć. Te pokazy mogą nie być tak popularne jak niektóre z głównych tytułów, ale nadal oferują wspaniałe doświadczenie z dużą ilością emocji, dramatu, a nawet komedii. Więc jeśli szukasz czegoś nowego do oglądania, sprawdź te 10 niedocenianych anime!

 1. Attack on Titan

Attack on Titan to show, które rozgrywa się w świecie, w którym ludzkość jest zmuszona do życia za murami z powodu pojawienia się ludożerczych gigantów. Kiedy kolosalny tytan narusza mur, Eren Jaeger i jego przyjaciele muszą walczyć z potworami.

Tego anime zdecydowanie nie można przegapić. Jest pełne emocji i przygód, i na pewno zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Więc jeśli szukasz intensywnego anime, które pozostawi cię na krawędzi siedzenia, Attack on Titan jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. Death Note

Death Note to anime z gatunku thrillerów psychologicznych o licealistce, która znajduje notes, który zabija każdego, kogo imię jest w nim zapisane.

Pokaz jest pełen napięcia i intryg, i będzie trzymał cię w domyśle do samego końca. Jeśli szukasz anime, które sprawi, że twoje serce zacznie bić, Death Note jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. Naruto

Naruto to show o młodym chłopcu, który jest zdeterminowany, aby stać się największym ninja na świecie. Po drodze spotyka go wiele wyzwań, ale nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do tego, by być lepszym.

Naruto to anime, które z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi akcję i przygodę. Postacie są dobrze rozwinięte, a historia jest pełna napięcia i emocji. Więc jeśli szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę od początku do końca, Naruto jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. One Piece

One Piece to serial o młodym chłopaku o imieniu Monkey D. Luffy, który wyrusza, aby zostać królem piratów. Po drodze spotyka wiele ciekawych i kolorowych postaci, przeżywa mnóstwo emocji i przygód.

One Piece to anime, które z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi akcję i przygodę. Postacie są dobrze rozwinięte, a historia jest pełna napięcia i emocji. Więc jeśli szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę od początku do końca, One Piece jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. Sword Art Online

Sword Art Online to serial o młodym człowieku o imieniu Kirito, który jest uwięziony w wirtualnym świecie z tysiącami innych ludzi. Musi walczyć o przetrwanie i wkrótce odkrywa, że jedynym sposobem na ucieczkę jest wyczyszczenie gry.

Sword Art Online to anime, które z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi akcję i przygodę. Postacie są dobrze rozwinięte, a historia jest pełna napięcia i emocji. Jeśli więc szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę od początku do końca, Sword Art Online jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. Fullmetal Alchemist Brotherhood

  Fullmetal Alchemist Brotherhood to serial o dwóch braciach, którzy używają alchemii, aby spróbować przywrócić do życia swoją matkę. Jednak szybko odkrywają, że alchemia może mieć niebezpieczne konsekwencje.

Tego anime zdecydowanie nie można przegapić. Jest pełne emocji i przygód, i na pewno zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Więc jeśli szukasz intensywnego anime, które pozostawi cię na krawędzi twojego siedzenia, Fullmetal Alchemist Brotherhood jest zdecydowanie wart obejrzenia!

 1. Cowboy Bebop

Cowboy Bebop to show o grupie łowców nagród, którzy podróżują po galaktyce w poszukiwaniu przestępców. Show jest pełen akcji i przygód, i na pewno zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Więc jeśli szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę, Cowboy Bebop jest zdecydowanie wart obejrzenia!

 1. Wolf’s Rain

Wolf’s Rain to serial o grupie wilków, które szukają raju zwanego “Domem”. Show jest pełen przygód i napięcia, i na pewno zapewni ci rozrywkę od początku do końca. Więc jeśli szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę, Wolf’s Rain jest zdecydowanie warte obejrzenia!

 1. Paranoia Agent

Paranoia Agent to anime z gatunku thrillerów psychologicznych o młodym mężczyźnie, który zostaje oskarżony o bycie sprawcą serii brutalnych ataków. Seans jest pełen napięcia i intryg, i będzie trzymał Cię w niepewności do samego końca. Jeśli szukasz anime, które sprawi, że twoje serce zacznie bić, Paranoia Agent jest zdecydowanie warta obejrzenia!

 1. FLCL

FLCL to anime, które z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi akcję i przygodę. Postacie są dobrze rozwinięte, a historia jest pełna napięcia i emocji. Jeśli więc szukasz anime, które zapewni ci rozrywkę od początku do końca, FLCL jest zdecydowanie warte obejrzenia!

Istnieje wiele wspaniałych anime tam, ale te dziesięć są zdecydowanie jednymi z najlepszych. Wszystkie są pełne emocji i przygód, i są one na pewno utrzymać cię w rozrywce od początku do końca. Więc jeśli szukasz anime, które będzie cię bawić, te dziesięć są zdecydowanie warto oglądać!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.