Mattel przedstawia lalki BTS


0

Amerykański producent zabawek Mattel zaprezentował kolekcję lalek BTS. Niestety reakcja fanów nie była całkowicie pozytywna.

Fani K-Pop rozpalili internet zażartą dyskusją o wizerunkach znanego zespołu z Korei Południowej.

Od ukazania się pierwszych zdjęć lalek, nazwa twórcy wylądowała w czołówce najczęściej tagowanych na Twitterze.

I choć większość reakcji była pozytywna, znalazły się również osoby, którym  wizerunek ich ukochanego zespołu – delikatnie mówiąc – raczej się nie podoba.

Mattel od tygodni zapowiadał przedstawienie lalek, ale ostatecznie skończyło się na odrobinie rozczarowania.

Powstało mnóstwo reakcyjnych memów, a większość skarg koncentrowała się wokół włosów lalek.

Wielu fanów uznało krytykę za niegrzeczną, niektórzy pozytywnie porównali wyroby Mattela do współpracy z inną marką produkującą wysokiej jakości lalki.


BTS to fenomen muzyki popkulturowej, który przekracza wiek, kulturę i język” – powiedział Sejal Shah Miller, starszy wiceprezes Mattela i menedżer globalnej marki.„Dzięki tej współpracy, Mattel oferuje milionom na całym świecie nowy sposób angażowania się w działalność zespołu”.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.