Krótki przegląd anime Naruto


0

Naruto jest jednym z najbardziej popularnych serii anime wszech czasów. Historia śledzi przygody młodego ninja nazwie Naruto Uzumaki jak on stara się stać Hokage, lider jego wioski. Seria znana jest z rozbudowanej fabuły, dobrze rozwiniętych postaci i niesamowitych scen walki. Nic dziwnego, że Naruto jest tak popularny od tak wielu lat!

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o Naruto jest to, że jest to długa seria. Obecnie jest 720 odcinków głównej serii, plus kilka filmów i serii spin-off. To może brzmieć zniechęcająco, ale nie martw się – można łatwo znaleźć miejsca do oglądania Naruto online bez konieczności zobowiązać się do oglądania 700 + odcinków!

Historia Naruto jest dość prosta, przynajmniej na początku. Podąża za młodym ninja Naruto Uzumaki jak on dorasta w wiosce Konoha. Konoha jest ukrytą wioską, co oznacza, że jest ukryta przed resztą świata. Jest również domem dla jednych z najsilniejszych ninja na świecie. W rezultacie, zostanie Hokage – przywódcą Konohy – jest bardzo prestiżową pozycją. I to jest dokładnie to, co Naruto chce zrobić.

Oczywiście, nie będzie to łatwe. Naruto nie tylko musi zmagać się z rywalizującymi ninja, którzy sami chcą zostać Hokage, ale także musi poradzić sobie z potężnymi demonami zwanymi Bijuu, które zagrażają jego wiosce. Ale z pomocą swoich przyjaciół i kolegów z drużyny, Sakury i Sasuke, Naruto po prostu może być w stanie osiągnąć swoje marzenie!

Jeśli szukasz ekscytującej i pełnej akcji serii anime do oglądania, nie możesz się pomylić z Naruto. Z 720 odcinkami i licząc, jest mnóstwo materiału, który zapewni ci rozrywkę na długie godziny. Na co więc czekasz? Obejrzyj już dziś!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.