Komi Can’t Communicate 2 – Recenzja Anime


0

Długo oczekiwany drugi sezon anime Komi Can’t Communicate jest wreszcie tutaj, i nie zawodzi! Dla tych, którzy nie widzieli pierwszego sezonu, anime śledzi historię Shoko Komi, licealistki, która nie jest w stanie skutecznie komunikować się z kolegami z klasy. Pierwszy sezon zakończył się pewnym cliffhangerem, więc fani z niecierpliwością czekają na drugi sezon, aby zobaczyć, co stanie się dalej.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu anime rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie pierwszy sezon się skończył, z Shoko i jej przyjaciółmi próbującymi dowiedzieć się, jak wydobyć ją z jej trudności komunikacyjnych. Odcinek jest pełen zabawnych momentów, jak widzimy Shoko przyjaciele próbują pomóc jej w ich własny, unikalny sposób. Jak zawsze, anime świetnie łączy zabawne sytuacje z tymi bardziej chwytającymi za serce i widać, że w produkcję włożono wiele wysiłku i troski.

Fanów pierwszego sezonu ucieszy wiadomość, że drugi sezon jest równie dobry, jeśli nie lepszy. Animacja jest najwyższej klasy, a bohaterowie są tak samo sympatyczni jak zawsze. Jeśli szukasz lekkiego i dobrego anime do obejrzenia, Komi Can’t Communicate jest zdecydowanie warte sprawdzenia!

Podsumowując, oglądanie Komi Can’t Communicate 2 sprawiło mi ogromną przyjemność. Jest to dobrze animowane i dobre anime, które pozostawi cię z uśmiechem na twarzy. Polecam je wszystkim fanom pierwszego sezonu lub osobom szukającym nowego anime do obejrzenia.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.