Kingdom 4 – Nowa nadzieja dla gatunku anime?


0

Jednym słowem anime Kingdom 4 jest spektakularne. To bardzo oczekiwane anime nie zawodzi, z jego wciągającą historią, najwyższej klasy animacją i dobrze rozwiniętymi postaciami. Jeśli jesteś fanem gatunku, Kingdom 4 to pozycja obowiązkowa do obejrzenia.

Historia śledzi podróż młodego chłopca o imieniu Shin, który marzy o zostaniu największym generałem w krainie. Kiedy jego królestwo jest zagrożone przez najeźdźców, Shin wyrusza, aby znaleźć sojuszników i zbudować armię, aby uratować swój dom. Po drodze spotyka wiele barwnych postaci, z których każda ma swoje własne motywacje i umiejętności.

Pierwszą rzeczą, która wyróżnia Kingdom 4 jest poziom szczegółowości animacji. Każda klatka wypełniona jest piękną scenerią i nienagannie zaprojektowanymi postaciami. Sekwencje akcji są szczególnie dobrze wykonane, z płynnymi ruchami i ekscytującymi kątami kamery. Widać, że włożono wiele czasu i wysiłku, aby to anime wyglądało świetnie.

Równie imponująca jak animacja jest głębia postaci. Shin jest sympatycznym protagonistą, który przechodzi znaczny rozwój w trakcie trwania historii. Obsada drugoplanowa jest również ładnie wypełniona, a każda z postaci wnosi coś unikalnego. Znalazłem się emocjonalnie zaangażowany w bohaterów i ich zmagania, co jest świadectwem doskonałego pisania.

Ogólnie rzecz biorąc, byłem pod ogromnym wrażeniem Kingdom 4. Jest to jedno z najlepszych anime, jakie widziałem w ostatnim czasie i jestem podekscytowany, aby zobaczyć, gdzie historia pójdzie w kolejnych sezonach. Jeśli jesteś choć trochę zainteresowany anime, gorąco polecam sprawdzenie Kingdom 4. Nie będziesz zawiedziony.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.