JoJo’s Bizarre Adventure to jedna z najlepszych anime na świecie


0

Przyznam, że kiedy pierwszy raz zaczęłam oglądać JoJo’s Bizarre Adventure, byłam nieco sceptyczna. Zazwyczaj nie przepadam za anime shounen, ale coś w postaciach i stylu sztuki po prostu do mnie przemówiło. I cieszę się, że dałam szansę, bo JoJo’s Bizarre Adventure to jedna z najlepszych anime.

Fabuła JoJo’s Bizarre Adventure jest wręcz szalona, ale w najlepszy możliwy sposób. Historia podąża za rodziną Joestar przez wiele pokoleń, gdy walczą z nadprzyrodzonymi przeciwnikami używając swoich unikalnych mocy. Brzmi to dziwacznie, i tak jest, ale jest to również ogromnie zabawne i naprawdę dobrze napisane.

Jednak tym, co naprawdę wyróżnia JoJo’s Bizarre Adventure jest styl graficzny. Wszystkie postacie są niesamowicie stylowe, a sceny akcji są absolutnie przepiękne. Każda klatka wygląda tak, jakby można ją było powiesić na ścianie, a to szczerze mówiąc jedna z najlepszych animacji, jakie kiedykolwiek widziałem.

Jeśli szukasz zabawnego, stylowego anime do oglądania, to gorąco polecam JoJo’s Bizarre Adventure. To zdecydowanie jedno z moich ulubionych i myślę, że tobie też się spodoba!

Czy widziałeś JoJo’s Bizarre Adventure? Co o niej sądziliście? Daj mi znać w komentarzach poniżej!


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.