Gdzie kupić kawaii maseczki emoji?


2

Znalazłeś ten wpis ponieważ pewnie jesteś otaku, bądź masz znajomą / znajomego zafascynowanego modą japońską oraz anime. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić kawaii maseczki emoji często widziane na zdjęciach z konwentów to poniżej znajduje się lista dostępnych maseczek. 😉

kawaii maseczka miś

1. Maseczka Misio

Czarna maseczka wykonana z bawełny z białym nadrukiem przypominającym pyszczek misia.

Do kupienia tutaj: Kawaii Maseczka Miś

 

 

 

 

 

Kawaii Maseczka Emoji

2. Maseczka Emoji Pyszczek Kotka

Biała maseczka wykonana z bawełny z nadrukiem przypominającym bardzo popularne emoji imitujące pyszczek kotka.

Do kupienia tutaj: Kawaii maseczka emoji

 

 

 

Maseczka emoji kawaii

3. Maseczka Emoji Uśmiech Kotka

Biała maseczka wykonana z bawełny z nadrukiem przypominającym koci uśmiech.

Do kupienia tutaj: Kawaii maseczka emoji koci uśmiech

 

 

 

 

Cosplay Maseczka

4. Maseczka Emoji Smuteczek

Biała maseczka wykonana z bawełny z nadrukiem przypominającym smutne emoji.

Do kupienia tutaj: Kawaii maseczki

 

 

 

 

 

Cosplay Czarna Maseczka

5. Czarna Maseczka (Bez nadruku)

Czarna maseczka bez nadruku – Noszona przez wiele gwiazd K-Pop. 😉

Do kupienia tutaj: Czarna maseczka kawaii

 

 

 

Kliknij w poniższy bannerek, by zobaczyć wszystkie kawaii maseczki 😉

Maseczki Emoji Kawaii


Like it? Share with your friends!

2
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.