Dlaczego Attack on Titan jest tak popularny


0

Attack on Titan to jeden z najpopularniejszych seriali anime ostatnich lat. Zyskała ona duże grono zwolenników dzięki ciekawej historii i niesamowitej animacji. Ale co sprawia, że Attack on Titan jest tak popularny? Oto cztery powody, dla których to anime jest tak wciągające.

  1. Historia jest wyjątkowa i wciągająca.

Attack on Titan opowiada historię ostatniego stanowiska ludzkości wobec Tytanów, gigantycznych humanoidalnych stworzeń, które dążą do pożarcia ludzi. Anime śledzi podróż Erena Jaegera, młodego chłopaka, który marzy o tym, by pewnego dnia zabić wszystkich Tytanów. Wraz z przyjaciółmi Mikasa Ackerman i Armin Arlert, Eren dołącza do Survey Corps, elitarnej grupy żołnierzy, którzy walczą z Tytanami.

  1. Animacja jest najwyższej klasy.

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Attack on Titan jest tak przyjemny do oglądania, jest wyjątkowa animacja. Każda scena jest pięknie animowana, od pełnych akcji sekwencji bitewnych do bardziej spokojnych momentów postaci. To anime naprawdę jest ucztą dla oczu.

  1. Bohaterowie są sympatyczni i wiarygodni.

Kolejnym powodem, dla którego Attack on Titan jest tak popularne, jest silny rozwój postaci. Przez całe anime widzimy, jak bohaterowie rosną i zmieniają się w obliczu okropności wojny. Zależy nam na nich i kibicujemy im, gdy walczą z przeciwnościami losu.

  1. Wciągająca rozrywka.

Attack on Titan jest po prostu wciągający do oglądania. Kiedy zaczniesz oglądać, trudno przestać. To anime jest pełne emocji, napięcia i uczuć. To przejażdżka rollercoasterem, która sprawi, że będziesz chciał więcej.

To tylko cztery z wielu powodów, dla których Attack on Titan jest tak popularny. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, upewnij się, że go sprawdzisz. nie będziesz rozczarowany.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.