“Dance Dance Danseur” – recenzja anime


0

Jestem fanką anime i ostatnio miałam przyjemność obejrzeć “Dance Dance Danseur”. Byłem pod wielkim wrażeniem animacji i fabuły. Poniżej przedstawiam recenzję tego serialu.

Dance Dance Danseur” to zachwycające nowe anime o młodej dziewczynie o imieniu Mana, która marzy o zostaniu profesjonalną baletnicą. W serialu śledzimy losy Many, która uczęszcza do akademii baletowej i ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele. Po drodze poznaje nowych przyjaciół i uczy się cennych lekcji na temat poświęcenia i ciężkiej pracy.

Animacja w “Dance Dance Danseur” jest absolutnie wspaniała. Postacie są wyraziste, a tła niezwykle szczegółowe. Muzyka jest również urocza, a klasyczne utwory doskonale towarzyszą akcji.

Historia jest wzruszająca i inspirująca, z pewnością zmotywuje widzów w każdym wieku do realizacji własnych marzeń. Byłem naprawdę poruszony podróżą Many i jestem pewien, że wielu widzów będzie również.

“Dance Dance Danseur” to piękne anime z zachwycającą animacją i inspirującą historią. Z pewnością spodoba się widzom w każdym wieku i gorąco polecam.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.