“Burning Hell: Kami no Kuni” Recenzja mangi


0

Jeśli jesteś fanem mangi shonen, to warto sprawdzić “Burning Hell: Kami no Kuni“. Ta pełna akcji seria śledzi historię Mikado, młodego człowieka, który znajduje się w środku wojny między ludźmi i demonami. Z oszałamiającą grafiką i wciągającą fabułą, “Burning Hell: Kami no Kuni” to lektura obowiązkowa dla każdego fana mangi.

Burning Hell: Kami no Kuni” rozgrywa się w świecie, w którym ludzie i demony koegzystują. Jednak między tymi dwoma rasami panuje ciągłe napięcie, a wojna zawsze pojawia się na horyzoncie. Historia podąża za Mikado, młodym człowiekiem, który zostaje wciągnięty w konflikt, gdy jego rodzina zostaje zabita przez demony. Szukając zemsty, Mikado dołącza do ludzkiej armii w walce z demonami. Jednak w miarę jak coraz bardziej angażuje się w konflikt, Mikado zaczyna zastanawiać się, po której stronie tak naprawdę jest.

Fabuła “Burning Hell: Kami no Kuni” jest fascynująca i złożona. Fabuła składa się z wielu warstw, a w miarę postępów pojawiają się nowe elementy. Dzięki temu jest to wciągająca i interesująca lektura, która trzyma w napięciu od początku do końca.

Dzieło sztuki
Grafika w “Burning Hell: Kami no Kuni” jest absolutnie wspaniała. Postacie są dobrze narysowane i wyraziste, a sceny walki robią szczególne wrażenie. Artysta wykonał świetną robotę przekazując emocje bohaterów, co dodaje kolejną warstwę głębi do tej historii.

Jeśli szukasz ekscytującej i dobrze napisanej serii shonen manga, aby dodać do swojej kolekcji, to będziesz chciał sprawdzić “Burning Hell: Kami no Kuni”. Ze swoją fascynującą historią i oszałamiającą grafiką, ta seria z pewnością zadowoli każdego fana mangi.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.