Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (転生したらスライムだった件)


0

That Time I Got Reincarnated as a Slime (転生したらスライムだった件) to anime z 2018 roku oparte na serii light novel o tym samym tytule. Historia skupia się wokół Satoru Mikami, 37-letniego pracownika korporacji, który jest niespełniony ze swoim życiem. Po zabiciu w napadzie, Mikami budzi się, aby odkryć, że odrodził się w magicznym świecie jako potwór szlamu. Choć początkowo zadowolony, aby podczas jego dni spędzać na jedzeniu i wygłupach, Mikami szybko uświadamia sobie, że ma zdolność do absorbowania zdolności wszystkiego, co zjada. Z tą nową mocą, Mikami wyrusza na przygodę, aby poznać nowych przyjaciół i pomóc tym, którzy są w potrzebie.

Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony przez That Time I Got Reincarnated as a Slime. Weszłam na niego nie wiedząc o nim zbyt wiele, a wyszłam z niego naprawdę zadowolona. Show jest zabawny i uroczy, z sympatycznymi postaciami i ciekawą fabułą. Zdecydowanie warto sprawdzić, jeśli szukasz nowego anime do obejrzenia.

Nie jest jednak pozbawione wad. Tempo może być czasami powolne, a niektóre żarty nie są tak dobre, jak mogłyby być. Ale ogólnie rzecz biorąc, myślałem, że to naprawdę zabawne show. Jeśli szukasz czegoś lekkiego i zabawnego, daj temu czasowi reinkarnacji jako szlamu strzał.

Podsumowując, powiedziałbym, że That Time I Got Reincarnated as a Slime jest zdecydowanie warte obejrzenia. Jest zabawny, uroczy i ma ciekawe założenie. Nie jest jednak pozbawiony wad. Więc jeśli szukasz czegoś idealnego, to może nie być show dla ciebie. Ale jeśli szukasz czegoś zabawnego do oglądania, daj mu szansę. Możesz być mile zaskoczony, tak jak ja.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.