10 najlepszych anime isekai


0

To tylko kilka z wielu anime, które eksplorują tematykę miłości i przyjaźni. Jakie są niektóre z waszych ulubionych? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

  1. Kemono Friends

Kemono Friends to anime, które śledzi życie grupy zwierząt znanych jako przyjaciele. Akcja anime rozgrywa się w świecie, w którym ludzie zniknęli, a przyjaciele zostali pozostawieni sami sobie. Anime skupia się na relacjach między różnymi przyjaciółmi i ich walce o przetrwanie w świecie bez ludzi.

  1. Monster Musume

Monster Musume to haremowe anime, które śledzi życie Kimihito Kurusu, człowieka, który otrzymał bardzo specjalne zadanie od rządu. Kimihito musi dbać i chronić grupę dziewczyn potworów, które zostały wysłane do życia z nim. Anime śledzi różne przygody, które Kimihito i dziewczyny potworów iść na i bada relacje między nimi.

  1. My Little Sister Can’t Be This Cute

My Little Sister Can’t Be This Cute to anime typu slice of life, które śledzi życie ucznia szkoły średniej o imieniu Itsuki Hashima. Itsuki ma młodszą siostrę o imieniu Chihiro, która jest niesamowicie urocza. Anime śledzi różne przygody, że Itsuki i Chihiro iść na i bada relacje między nimi.

  1. The Testament of Sister New Devil

The Testament of Sister New Devil to anime fantasy, które śledzi życie Basary Toujou, ucznia szkoły średniej, który został wybrany do ochrony swojej wioski. Życie Basary zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dowiaduje się, że jego ojciec zostawił mu dwie piękne przyrodnie siostry, Mio i Marię Naruse. Anime śledzi różne przygody, które Basara i jego przyrodnie siostry idą na i bada relacje między nimi.

  1. Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? to anime light novel, które śledzi przygody młodego poszukiwacza przygód o imieniu Bell Cranel. Bell marzy o zostaniu największym poszukiwaczem przygód na świecie i podróżuje do miasta Orario, aby jego marzenie stało się rzeczywistością. Anime śledzi przygody Bella w lochu i bada relacje między nim a różnymi kobietami, które spotyka.

  1. No Game No Life

No Game No Life to light novel anime, które śledzi przygody młodego poszukiwacza przygód o imieniu Sora i jego siostry Shiro. Dwa są niepokonani w każdej grze i są znudzeni światem, w którym żyją. Pewnego dnia zostają wezwani do świata, w którym gry są jedyną rzeczą, która się liczy i muszą walczyć o przetrwanie. Anime śledzi ich przygody w tym nowym świecie i bada relacje między nimi a innymi mieszkańcami.

  1. Re:Zero – Starting Life in Another World

Re:Zero – Starting Life in Another World to light novel anime, które śledzi przygody młodego poszukiwacza przygód o imieniu Subaru Natsuki. Subaru zostaje przetransportowany do świata, w którym musi walczyć o przetrwanie. Anime śledzi jego przygody w tym nowym świecie i bada relacje między nim a innymi mieszkańcami.

  1. KonoSuba: God’s Blessing on This Wonderful World!

KonoSuba to zabawne anime o grupie poszukiwaczy przygód, którzy zostają wysłani do świata fantasy.

Anime śledzi grupę, jak walczą o przetrwanie w świecie, który jest pełen potworów i niebezpieczeństw.

  1. Sword Art Online

Sword Art Online to anime z gatunku light novel, które śledzi przygody młodego poszukiwacza przygód o imieniu Kirito. Kirito jest uwięziony w wirtualnym świecie z tysiącami innych graczy i musi walczyć o przetrwanie. Anime śledzi jego przygody w tym nowym świecie i bada relacje między nim a innymi mieszkańcami.

  1. Log Horizon

Log Horizon to anime z gatunku light novel, które śledzi przygody młodego poszukiwacza przygód o imieniu Shiroe. Shiroe jest uwięziony w wirtualnym świecie z tysiącami innych graczy i musi walczyć o przetrwanie. Anime śledzi jego przygody w tym nowym świecie i bada relacje między nim a innymi mieszkańcami.


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Centrum Mangi

Centrum Mangi na blogu Originto to miejsce dla starszych i młodszych miłośników Japonii oraz japońskich komiksów. Manga to niekwestionowany filar japońskiej pop-kultury i jeden z jej znaków rozpoznawczych, spopularyzowany dodatkowo przez animacje, która często inspirują się mangowymi fabułami. W Centrum Mangi znajdziesz najciekawsze nowinki wydawnicze, recenzje inspirujących tytułów i artykuły wprowadzające do pasjonującego świata komiksowych bohaterów.

Twoja przygoda z mangą dopiero się rozpoczyna? Polecimy Ci tytuły, które – naszym zdaniem – skutecznie mogą konkurować ze światowymi hitami w stylu „Shingeki no Kyojin”. Jesteś mangowym weteranem? Sprawdź nasze propozycje z wybranych podgatunków komiksowych (horror, survival, slice of life, shōjo, seinen, isekai). Znajdź nową inspirację w zestawieniach topowych mang lub wśród niszowych nowinek wydawniczych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla otaku, podpowiemy Ci, gdzie znaleźć modne ubrania i akcesoria z motywami zaczerpniętymi z mangi, anime i kultury fandomu.


Blog Originto

Pasjonujące nowinki ze świata mangi i anime, recenzje, artykuły, niezliczone pomysły na prezenty dla starszych i młodszych otaku. Miejsce stworzone z myślą o popularyzowaniu szeroko rozumianej japońskiej pop-kultury – animacji, gier, subkultur, mody i akcesoriów spod znaku „kawaii”.

Manga i anime – na blogu znajdziesz recenzje znanych klasyków oraz rekomendacje najnowszych, animowanych dzieł z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jesteś oddanym miłośnikiem japońskich komiksów? W Centrum Mangi polecimy Ci najlepsze wydawnictwa i mangi on-line. Marzysz o azjatyckich wojażach? Wskażemy najciekawsze atrakcje turystyczne, które powinny znaleźć się na mapie każdego gaijina.

Podpowiemy też, jak uczyć się języka japońskiego – sprawdź nasz słowniczek otaku! – m.in. przy wykorzystaniu nowoczesnych gier. Kolekcjonerom sympatycznych akcesoriów, związanych ze światem mangi i anime, podpowiemy, gdzie kupić najciekawsze gadżety – w tym oryginalne maseczki i ubrania, nawiązujące do japońskiego stylu Harajuku.